Operchip

Príhlásenie

Zaregistrovaním sa sprístupní menu pre inštaláciu čítačiek a cena inštalácie systému.

Utorok, 04. október 2022

Zabezpečenie vstupov do bytových domov predstavuje dlhodobý problém. Napriek tomu, že nikto z obyvateľov domu nemá záujem, aby sa v spoločných priestoroch pohybovali cudzie osoby s pochybnými úmyslami, a nikoho nebaví riešiť znečistené chodby alebo vykradnuté suterény, presvedčiť všetkých obyvateľov domu, aby dôsledne zamkýnali vchodové dvere, je zvyčajne ťažký oriešok. Najmä vo veľkých domoch je to nemožné. Napokon, ani zasúvanie kľúča do dverí rukou obťažkanou nákupnými taškami nie je práve príjemné.

Na týchto stránkach nájdete spôsob ako sa dá tento problém riešiť a to pomocou prístupového systému ( čipový systém ) na bezkontaktné otváranie vchodových dverí bytového domu. Na tento účel slúži RFID čítačka primontovaná za sklo vchodových dverí alebo na stenu vedľa vchodových dverí. K čítačke stačí priložiť do vzdialenosti 10 cm kľúče na ktorých je bezkontaktná kľúčenka a elektrický zámok na otváranie dverí dvere odomkne na 5 alebo viac sekúnd.

RFID čítačka je inštalovaná ako rozšírenie funkčnosti elektronického vrátnika s tlačítkami pre zvončeky, pričom neobmedzuje jeho pôvodnú funkčnosť.

  

Výhody

  

  • Rýchlejšie otvorenie vchodových dverí. Aj s taškami v ruke. Nie je nutné hľadať kľúč a otvárať ním, ak nie sú dvere zamknuté.
  • Šetrenie vložky pre kľúč a šetrenie kľúča.
  • Veľký čítací dosah. Nie je nutné hľadať kľúčenku medzi kľúčmi, ale stačí priložiť celé kľúče k čítacej ploche alebo tašku, kabelku, vrecko na oblečení.
  • Veľká aktívna čítacia plocha 10 x 10 cm a rýchle načítanie kódu a otvorenie elektromagnetického zámku dverí.
  • Antivandal vyhotovenie. Nerozoberateľná čítačka za sklom dverí zvnútra alebo nerozoberateľná čítačka s 5mm hrubým plexisklom v stene vedľa dverí. Programuje sa bez demontáže.
  • Identifikácia stavu čítačky svetlom pod čítacou plochou a tiež akustické potvrdenie pípakom. Červená - nepovolený vstup, dvere zatvorené, zelená - povolený vstup, dvere otvorené.
  • Pridanie kľúčenky do pamäti čítačky kedykoľvek v budúcnosti bez nutnosti demontáže systému.
  • Jedinečné kľúčenky naprogramované v pamäti čítačky. Dvere sa dajú otvoriť iba s takto naprogramovanými kľúčenkami.
  • Jednou kľúčenkou je možné otvoriť viac vchodov alebo dverí. Napríklad pre poštárku.
 

Informácie

  

Vorlon Technology s.r.o.
Poprad
www.operchip.com
Ing. Radoslav Chovan
tel. 0908/ 985 063
vorlon.technology@slovanet.sk

Kontaktujte nás

Email:
Predmet:
Správa: